ArchiPLAN to dwójka młodych architektów, stanowiących zgrany duet w życiu zawodowym i prywatnym, otwartych na świat i ludzi, gotowych podjąć się trudnych wyzwań. Pomimo, iż firma działa od niedawna, dźwigamy na barkach niemały bagaż doświadczeń związanych z wykonywaniem pięknego i trudnego zawodu architekta. Niemal przez dziesięć lat współpracowaliśmy z dwoma pracowniami projektowymi, dziś działamy pod własnym szyldem.


Paulina Langer Paulina LANGER - absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. W 2001 roku obroniła pracę dyplomową pt. "Ośrodek edukacyjny dla dzieci niesłyszących w Lipnicy Murowanej". Stypendystka School of Art and Architecture, University of Tennessee, USA. W pracy nad projektami szczególnie duży nacisk kładzie na tworzenie wizualizacji obiektów i ich otoczenia - posługując się zarówno komputerem, jak i tradycyjnymi "narzędziami" architekta. Lubi podróżować i oglądać filmy przyrodnicze, a w wolnych chwilach maluje i urządza nowy dom.
Piotr Langer Piotr LANGER - absolwent Wydziału Architektury oraz Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej. Pracuje naukowo w Instytucie Projektowania Miast i Regionów na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. W 2011 roku obronił z wyróżnieniem pracę doktorską dotyczącą historycznego dziedzictwa i współczesnego rozwoju miast "solnych". Interesuje się fotografią cyfrową i fizyką współczesną.


© 2008 - 2012 Pracownia Projektowa ArchiPLAN pestkArt